KELİMENİN KALBİ RESİM SERGİSİ AÇILDI Haberi 
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Logosu

KELİMENİN KALBİ RESİM SERGİSİ AÇILDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ressam Ahmet Sula’nın eserlerinin yer aldığı Kelimenin Kalbi resim sergisi, Gaziantepli sanatseverlerle bir araya geldi.

Gaziantep Sanat Merkezi’nde 10 Temmuz’da açılışı gerçekleşen sergide, Ressam Ahmet Sula’nın 25’i felsefi olmak üzere 35 resminin yanı sıra şiir ve kaligrafi çalışmalarından oluşan yaklaşık 100 eser sanatseverlerin ilgisine sunuldu.

Sergi açılışına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Deniz Köken, Genel Sekreter Yardımcısı Oya Alpay olmak üzere pek çok ziyaretçi katıldı.

Şimdiye kadar 4'ü yurtdışında olmak üzere 25 kişisel sergide on binlerce sanatseverle bir araya gelen sanatçının 26. kişisel sergisi Gaziantep'te açıldı.

Etkinlik ile ilgili Resimler

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihi 2018-07-10
Etkinlik Saati
Etkinliğin Yapılacağı Yer Gaziantep Sanat Merkezi
Bilet Satış Yerleri
Bilet Fiyatı


Bazı Projeler

 • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

     Büyükşehir Belediye Meclisi temmuz ayı toplantısının ikinci bileşimi, Büyükşehir Belediyesi başkan vekili Osman Toprak başkanlığında gerçekleşti. Bileşimde görüşülen 97 gündem maddesinin 31’i oy çokluğuyla, 57&r

 • 15 TEMMUZ GÜNÜ BELEDİYE OTOBÜSLERİ VE TRAMVAYLAR ÜCRETSİZ

     Ulaşım Planlama ve Raylı Hizmetler Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; 15 Temmuz Pazar günü vatandaşların belediye otobüsleri ile tramvaylara ücretsiz binebilecekleri açıklandı.  

 • 12 BRANŞTA 20 BİN ÖĞRENCİYE YAZ SPOR KURSU

     Etik değerlere sahip sporcuların yetişmesi, sporun yaygınlaşması ve yaşam biçimi haline getirilmesi için açılan spor okulunda çocuklar ücretsiz faydalanıyor. 12 ayrı branşta verilen yaz spor eğitiminde öğrencilere takım ruhuyla payla

 • BAŞKAN ŞAHİN: 15 TEMMUZ HAİNLERİ, İMAN VE BAYRAĞIN AHENKLEŞEN KUDRETİYLE YOK EDİLDİ

      15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Şahin, 15 Temmuz 2016'nın hainlere karşı kazanılan destansı bir zaferin tarihe altın harflerle yazıldığı bir zaman dilimi olduğunu belirtti. Şahin, şunları aktardı: “O gece T&u

Haberler