ENGELLİLER GÜNÜ İŞİTME ENGELLİLER İLE KUTLANDI
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Logosu

ENGELLİLER GÜNÜ İŞİTME ENGELLİLER İLE KUTLANDI

   3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolaysıyla bir etkinlik düzenleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Engelliler Daire Başkanlığı, bu önemli günü İşitme Engelliler Derneği üyeleri ile kutladı.

 

   Dernek üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi’nin toplantı salonunda bir araya gelen belediye personelleri, onlarla işaret dili ile sohbet etti.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı ile Engelliler Daire Başkanlığı’nın birlikte yaptığı organizasyonda daha önceden ‘işaret dili eğitimi’ alan belediye personelleri küçük bir de gösteri sundu.  

Aynı zamanda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü de kutlayan belediye personeli, İşitme Engelliler Derneği üyeleri ile tanışıp sohbet ettiler.

 

Bu Haber 2018-12-04 11:04:16 Tarihinde Eklenmiştir.Bazı Projeler

 • BAŞKAN ŞAHİN, İSLAHİYE'DE HALKA SESLENDİ

     ŞAHİN: İSLAHİYE’Yİ ÇOK ÖZEL SEVİYORUZ Başkan Fatma Şahin, “Bu soğuk geceyi kalbiyle ısıtan İslahiyelilere şahit ol yarabbi, bu güzelliği 31 Martta destana çevireceğiz. 31 Martta bu kalabalık yeni bir zaferin işareti olacak, İslahiye

 • TÜRKİYE'DE, AVM YIKIP MEYDAN YAPAN TEK BÜYÜKŞEHİR!

     KİTAP KAFE VE MEYDAN YAPILDI Şehrin göbeğindeki Alışveriş Merkezi’ni (AVM) yıkarak onun yerine meydan ve meydan içerisine kitap kafe kuran tek belediye olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi, eğitime katkı sunmak için 2014-201

 • ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL SERGİ!

     Mutlu Kafe’de açılan el işleri sergisi, Hacı Lütfiye Şireci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ne giden özel eğitim öğrencilerinin becerilerini yansıttı, birbirinden ilginç çalışmalar görücüye çıktı.

 • BAŞKAN ŞAHİN, SOSYAL PROJELERİYLE GÖZ DOLDURDU

     SOSYAL HAYATIN HER NOKTASINA DOKUNULDU Şehirde yaşayan 1 milyon genci sahiplenen Büyükşehir Belediyesi, madde bağımlılığıyla mücadele çalışmaları kapsamında uyuşturucunun yoğun kullanılan mahalleleri taradı, aileler uzman ekipler tarafından bilin

Haberler